Nový rok, nové hry, nové zážitky.
Rok sice skončil, ale divadelní sezóna v Exilu je teprve v polovině. Jestli první půlka byla štědrá na nové hry a další akce, tak ta druhá bude ještě štědřejší! Co se v Exilu chystá, se dočtete dále v newsletteru, tak příjemnou zábavu!

Program leden 2024
Útulek 
 
Úterý 9. 1. od 19:00

Tragikomedie o tom, co se stane, když plyšová přátelství nahradí ta skutečná. Příběh, který zaručeně potěší a pobaví ty, kteří v životě něco vášnivě sbírají.

VSTUPENKY
Seroš - maraton 

Čtvrtek 25. 1. od 19:00
Kompletní první třídílná série seriálu na divadle v jednom večeru. Přijďte si dát serošový maraton!
Díl 1.: Výzkumák
Díl 2.: Matka útočí
Díl 3.: Agent 4PH5 zasahuje!

VSTUPENKY
Neběhej s nůžkama v ruce
 
Pátek 26. 1. od 19:00
Neběhej s nůžkama v ruce (v originále Running With Scissors) je černě natřená romantická komedie mezi láskou a smrtí. Můžeme být šťastní, když nikdy nezariskujeme? Hra je pro všechny, kteří milují, umírají, umírají pro lásku nebo ji v sobě zabíjejí, pro ty, ve kterých nezemřela touha milovat a odvaha žít. 

VSTUPENKY
Odvrácená strana Měsíce

Středa 31. 1. od 19:00
Černá komedie o vzpomínkách na sex, drogy a rokenrol, na kapely, které hrály o něčem, na beatové mše s elektrickými varhanami Jonika z NDR... Dá se mládnout zevnitř? A kdo udělá z mamánka muže?

VSTUPENKY
Hostující soubory
Paleťáci: Improshow

Pátek 19. 1. od 19:00
Show plná smíchu, o které rozhodují diváci. Krátké divadelní skeče vznikají spontánně na divácká témata. Můžete vidět příběhy s nezapomenutelnými postavami, originální dabing nebo třeba zpěv teď a tady.

VSTUPENKY
Už se to chystá!
Druhá polovina divadelní sezóny bude opět plná premiér!
🟢 Já je někdo jiný
Nejbližší chystanou premiérou je hororová groteska vyprávějící příběh Pavla, obyčejného člověka, kterého dohánějí jeho strachy. Režie se ujala Anna Řehůřková. 
Těšit se můžete na ironický jazyk Arnošta Goldflama, sedm herců, ale jedenáct postav. Život je jen komedie nočních můr. Mají nás něco naučit? Máme se jich bát? Nebo je přijmout? Tohle všechno se už brzy dozvíme v Exilu!
🟢 Poutníci do Lhasy
Zkoušení černé komedie Matěje Dadáka Poutníci do Lhasy je v plném proudu, premiéra bude na jaře 2024. Pod režisérským vedením Nadi Kubínkové se nejen pilně zkouší, ale také zpívá. Na konci listopadu proběhlo natáčení ústřední písně ve spolupráci s pardubickým chlapeckým sborem Bonifantes
Už se nemůžeme dočkat, až hru uvidíme a píseň uslyšíme!

Děkujeme za to, že jste s námi byli v uplynulém roce!
Těšíme se, co nám přinese rok 2024!

Za celý Exil a všechny, co jsou s naším divadlem spojení, vám přejeme vše nejlepší do nového roku, hodně zdraví, spokojenosti a kulturních zážitků (třeba u nás v divadle). Vážíme si vaší přízně! 

Divadlo Exil. Jsme jiné divadlo.

Co to znamená?
  • Neformální prostředí. Kravatu, sako a podpatky nechte doma.
  • Blízkost diváků. Malý prostor bez opony a křišťálového lustru zaručí, že diváci mají herce doslova na dosah.
  • Nápoje do sálu. Do baru chodíte přes jeviště a skleničku vína nebo limonády si můžete vzít s sebou do sálu.
  • Rozmanitá kulturní nabídka. Kromě řady divadelních her z našich řad k nám jezdí hostovat i jiné soubory, konají se u nás koncerty, vernisáže nebo improvizační večery.

Sledujte nás na sociálních sítích!
A buďte mezi prvními, kdo se dozví novinky.
Facebook
Instagram
YouTube
Website
© 2024 
Divadlo Exil
 Machoňova pasáž, třída Míru 60
IČO: 70157642
DIČ: CZ70157642
Tento e-mail dostáváte proto, že jste si zakoupili online vstupenku na jedno z našich představení nebo se přihlásili k odběru na našem webu.
logo